drukuj

2018-06-26 08:16:00

Rada Gminy Kadzidło z kadencji 2018-2023


1. Aptacy Stanisław

2. Bączek Barbara - przewodniczący

3. Bieńkowski Tadeusz

4. Cymek Zdzisław - zastępca przewodniczącego

5. Duszak Justyna Marta

6. Gadomski Paweł Zbigniew

7. Florek Roman

8. Kaczyński Jan

9. Kaczyński Michał

10. Kulasik Jan Mirosław

11. Majewski Paweł

12. Pajka Marian

13. Pawłowska Katarzyna

14. Prusaczyk Jerzy

15. Szurnicka Ewa

Informacje o artykule

Autor: Sylwester Marchewka
Zredagował(a): Marta Ciak
Data powstania: 26.06.2018 08:16
Data ostatniej modyfikacji: 23.11.2018 22:57
Liczba wyświetleń: 202

Artykuły archiwalne

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował
1 Rada Gminy Kadzidło z kadencji 2018-2023 26.10.2018 15:57 Sylwester Marchewka
2 Rada Gminy Kadzidło z kadencji 2014-2018 26.06.2018 08:16 Marta Ciak