drukuj

2009-02-03 15:32:25

Komisje Stałe Rady Gminy


Komisja Budżetu i Rozwoju Gminy

  1. Pokora Zdzisław - Przewodniczący
  2. Szlachetka Krzysztof - Zastępca przewodniczącego
  3. Bączek Barbara
  4. Giers Anna
  5. Pawłowska Katarzyna
  6. Bielski Ryszard
  7. Pajka Marian
  8. Majewski Paweł
  9. Koczkodan Kazimierz
  10. Majewski Jan
  11. Kulasik Jan Mirosław
  12. Bieńkowski Tadeusz
  13. Szurnicka Ewa

 

Komisja Rolnictwa, Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska

  1. Florek Roman - Przewodniczący
  2. Majewski Paweł
  3. Giers Anna
  4. Pokora Zdzisław

 

Komisja Rewizyjna

  1. Lesiński Mirosław - Przewodniczący
  2. Bączek Barbara - Zastępca przewodniczącego
  3. Koczkodan Kazimierz
  4. Majewski Jan
  5. Szlachetka Krzysztof
  6. Florek Roman
  7. Pajka Marian
  8. Bielski Ryszard
  9. Szurnicka Ewa


Komisja Kultury, Oświaty i Zdrowia

  1. Pawłowska Katarzyna - Przewodnicząca
  2. Bieńkowski Tadeusz - Zastępca przewodniczącej
  3. Kulasik Jan Mirosław
  4. Lesiński Mirosław

 

Informacje o artykule

Autor: Sylwester Marchewka
Zredagował(a): Sylwester Marchewka
Data powstania: 03.02.2009 15:32
Data ostatniej modyfikacji: 01.03.2017 12:41
Liczba wyświetleń: 2127

Artykuły archiwalne

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował
1 Komisje Stałe Rady Gminy 03.11.2015 09:39 Sylwester Marchewka
2 Komisje Stałe Rady Gminy 19.12.2014 22:01 Sylwester Marchewka
3 Komisje Stałe Rady Gminy 19.12.2014 22:00 Sylwester Marchewka
4 Komisje Stałe Rady Gminy 03.12.2010 12:33 Sylwester Marchewka
5 Komisje Stałe Rady Gminy 03.02.2009 15:32 Sylwester Marchewka